130 140 22 021
یکشنبه, ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
  http://www.safar2roya.com/images/apartico.png    

میدان شارل دوگل در شهر توریستی پاریس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

خیابان مهمی به نام شارل دوگل Charles de Gaulle در شهر زیبای پاریس وجود دارد که نقش مهمی در ارتباط بخش های مختلف شهر پاریس (پایتخت کشور فرانسه) به یکدیگر ایفا می کند. نام این خیابان در ابتدا نویی بود ولی بعدها به منظور بزرگداشت هجدمین رئیس جمهور فرانسه، شارل دوگل انتخاب شد.
این خیابان به پل نویی منتهی می شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید روزانه در حدود 160 هزار وسیله نقلیه اعم از ماشین، موتور و غیره در این خیابان رفت و آمد می کنند.

میدان شارل دو گل پاریس Place Charles de Gaulle : که یکی از جاهای دیدنی پاریس می باشد در همین خیابان قرار دارد. این میدان که به افتخار پیروزی های به دست آمده ناپلئون ساخته شده، در حدود 30 سال به طول انجامید تا کاملا تکمیل شود. عملیات ساخت این میدان از سال 1806 آغاز شد و در سال 1836 به اتمام رسید ولی از آن جایی که مرگ ناپلئون در سال 1811 اتفاق افتاد، او هیچگاه نتوانست شکوه این میدان را به چشم ببیند. در ابتدا نام این میدان را ستاره نهادند ولی در سال 1970 این نام را به شارل دوگل تغییر دادند.

میدان شارل دو گل پاریس Place Charles de Gaulle که طاق پیروزی پاریس را در خود جای داده، 12 خیابان شهر را به یکدیگر متصل می کند. در این میدان و درست در زیر طاق پیروزی، مقبره یک سرباز گمنام وجود دارد که همواره مشعلی روشن در بالای آن وجود دارد و هرساله در روز سالروزِ جنگ فرانسه، رئیس جمهور این کشور، دسته گل بزرگی را به این مکان می بَرَد. همچنین رژه نظامی که هرسال در روز آزادی پاریس انجام می شود نیز در این مکان برگزار می گردد. طاق پیروزی سازه ای تحسین برانگیز است که دارای 4 پایه می باشد و نام بسیاری از شهدای جنگ های فرانسه بر روی آن حک شده است. طول این طاق 51 متر است.

شرکت خدمات مسافرتی سفرهای رویایی روز با سالها تجربه در زمینه تور فرانسه و تور پاریس ، در خدمت شما مسافرین عزیز می باشد.

تور فرانسه

تور اروپا

تور پاریس

تور کشتی کروز MSC

شروع قیمت از 2300 یورو

تور قبرس جنوبی

شروع قیمت از 280 یورو + بلیط پرواز

تور بلغارستان وارنا

شروع قیمت از 7,200 - ایرلاین : ماهان

تور روسیه مسکو + سنت پترزبورگ

شروع قیمت از 11,300 - ایرلاین : ماهان

تور کشتی کروز Celestyal Olympia

شروع قیمت از 1100 یورو

تور گروهی اروپا (یونان فرانسه ایتالیا)

شروع قیمت از 1350 یورو + بلیط پرواز
logosafar-roya.png
ارتباط با ما
تلفن : 22140130 021
همراه : 09121446507
ایمیل : info@safar2roya.com
تهران - سعادت آباد، میدان کاج، پاساژ سروستان، طبقه دوم اداری، واحد 210

سفرهای رویایی روز

شرکت خدمات مسافرتی سفرهای رویایی روز با سالها تجربه در زمینه خدمات گردشگری و چارترینگ پروازی مفتخر است با استفاده از کادری مجرب و ایده های نوین به دنبال به وجود آوردن تغییراتی در صنعت گردشگری باشد.

بهار : فروردین اردیبهشت خرداد

نوروز 1400 عید

تور نوروز 1400

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

Search